Yhteystiedot

Ota yhteyttä

(06) 7856 252
info@nkab.fi

 

Lähetä viesti

Aukioloajat

Arkisin klo. 8.00 – 16.00

Osoite

Myllytie 20
66900 Uusikaarlepyy
FO: 2367680-4

Vikailmoitus puhelimitse

(06) 7220 050

Vikailmoitus viestillä

Lähetä viesti

Lähetä viesti

    Nimi*

    Sähköposti

    Puhelin

    Ottakaa minuun yhteyttä
    SähköpostitsePuhelimitse

    Viesti*

    Tämän sivun suojaa reCAPTCHA, mikä tarkoittaa, että Googlen tietosuojakäytännöt ja käyttöehdot ovat voimassa.

    Vikailmoitus

    Hätätapauksissa – vikailmoitus puhelimitse 06-7220 050.
    Luemme viestillä lähetettyjä vikailmoituksia arkisin klo 8.00 – 16.00.

      Nimi*

      Sähköposti

      Puhelin

      Viesti*

      Tämän sivun suojaa reCAPTCHA, mikä tarkoittaa, että Googlen tietosuojakäytännöt ja käyttöehdot ovat voimassa.

      Henkilökunnan yhteystiedot

      Haluatko ottaa meihin yhteyttä?

      Yhteystiedot avautuvat valitsemalla osaston.

      Hertén Lena

      Hertén Lena
      Kanslisti

      06 7856 252

      040 561 0298

      lena.herten@nkab.fi

      Högberg Nina

      Högberg Nina
      Viestintäassistentti

      06 7856 251

      040 504 0309

      nina.hogberg@nkab.fi

      Siekkinen Pekka

      Siekkinen Pekka
      Talouspäällikkö

      06 7856 256

      050 517 9042

      pekka.siekkinen@nkab.fi

      Backlund Markus

      Backlund Markus
      Käyttöpäällikkö

      06 7856 254

      050 591 4038

      m.backlund@nkab.fi

      Backlund Tim

      Backlund Tim
      Linja-asentaja

      050 407 4258

      tim.backlund@nkab.fi

      Blomqvist Jesper

      Blomqvist Jesper
      Linja-asentaja

      045 232 2618

      jesper.blomqvist@nkab.fi

      Blomqvist Roland

      Blomqvist Roland
      Linja-asentaja

      050 528 0156

      roland.blomqvist@nkab.fi

      Eklund Tony

      Eklund Tony
      TJ

      06 7856 250

      050 357 3393

      tony.eklund@nkab.fi

      Envik Markus

      Envik Markus
      VV-Asentaja

      050 523 2991

      markus.envik@nkab.fi

      Forsbacka Janne

      Forsbacka Janne
      VV-Asentaja / Vesivarasto

      050 365 2939

      janne.forsbacka@nkab.fi

      Forsbacka Tony

      Forsbacka Tony
      Sähköverkkopäällikkö

      06 7856 255

      050 557 3923

      tony.forsbacka@nkab.fi

      Forsén Magnus

      Forsén Magnus
      Työnjohtaja

      050 511 1392

      magnus.forsen@nkab.fi

      Gornostajev Artjom

      Gornostajev Artjom
      Linja-asentaja

      050 464 3381

      artjom.gornostajev@nkab.fi

      Hertén Lena

      Hertén Lena
      Kanslisti

      06 7856 252

      040 561 0298

      lena.herten@nkab.fi

      Högberg Nina

      Högberg Nina
      Viestintäassistentti

      06 7856 251

      040 504 0309

      nina.hogberg@nkab.fi

      Ingman Ben

      Ingman Ben
      VV-Päällikkö

      06 7856 262

      050 594 7837

      ben.ingman@nkab.fi

      Knutar Misha

      Knutar Misha
      Käytönvalvoja

      050 540 8659

      misha.knutar@nkab.fi

      Knutar Niklas

      Knutar Niklas
      IT ja Hallinto

      06 7856 258

      040 964 0955

      niklas.knutar@nkab.fi

      Kuusisaari Robin

      Kuusisaari Robin
      Suunnitteluinsinööri

      050 563 0119

      robin.kuusisaari@nkab.fi

      Labuschagne Mikael

      Labuschagne Mikael
      Linja-asentaja

      045 632 8266

      mikael.labuschagne@nkab.fi

      Laggnäs Roger

      Laggnäs Roger
      Sähkövarasto

      050 308 3662

      roger.laggnas@nkab.fi

      Lassila Peter

      Lassila Peter
      Linja-asentaja

      044 282 8090

      peter.lassila@nkab.fi

      Öhman Janne

      Öhman Janne
      Energiapäällikkö

      06 7856 261

      050 350 6397

      janne.ohman@nkab.fi

      Siekkinen Pekka

      Siekkinen Pekka
      Talouspäällikkö

      06 7856 256

      050 517 9042

      pekka.siekkinen@nkab.fi

      Snellman Anna

      Snellman Anna
      VV-Suunnittelija

      040 841 3079

      anna.snellman@nkab.fi

      Sundqvist Erik

      Sundqvist Erik
      Vt. Työnjohtaja

      050 5727 603

      erik.sundqvist@nkab.fi

      Westerholm Patrik

      Westerholm Patrik
      VV-Asentaja

      050 081 8490

      patrik.westerholm@nkab.fi

      Kovjoki Vatten

      Kovjoki Vatten

      06 7225 135

      info.kovjoki@nkab.fi

      Granbäck Robert

      Granbäck Robert
      Käytönvalvoja, Vedenpuhdistuslaitos

      050 559 6368

      robert.granback@nkab.fi

      Holmqvist Harry

      Holmqvist Harry
      Käyttöpäällikkö, Vedenpuhdistuslaitos

      050 919 7113

      harry.holmqvist@nkab.fi