Kontaktuppgifter

Kontakta oss

(06) 7856 252
info@nkab.fi

 

Skicka ett meddelande

Öppettider

Vardagar kl. 8.00 – 16.00

Adress

Kvarnvägen 20
66900 Nykarleby

FO: 2367680-4

Felanmälan via telefon

(06) 7220 050

Felanmälan via meddelande

Gör en felanmälan

Skicka ett meddelande

    Namn*

    E-post

    Telefon

    Kontakta mig via
    E-postTelefon

    Meddelande*

    Den här sidan skyddas av reCAPTCHA, vilket innebär att Googles Sekretesspolicy och Användarvillkor gäller.

    Gör en felanmälan

    Vid brådskande felanmälan ring 06-7220 050.
    Felanmälan via meddelande läses vardagar mellan kl. 8.00 – 16.00.

      Namn*

      E-post

      Telefon

      Meddelande*

      Den här sidan skyddas av reCAPTCHA, vilket innebär att Googles Sekretesspolicy och Användarvillkor gäller.

      Uppgifter för e-faktura

      E-faktura-adress: 003723676804
      Förmedlarkod: DABAFIHH

      Personalens
      kontaktuppgifter

      Vill du komma i kontakt med oss?

      Välj avdelning så får du fram kontaktuppgifterna.

      Hertén Lena

      Hertén Lena
      Kanslist

      06 7856 252

      040 561 0298

      lena.herten@nkab.fi

      Högberg Nina

      Högberg Nina
      Kommunikationsassistent

      06 7856 251

      040 504 0309

      nina.hogberg@nkab.fi

      Siekkinen Pekka

      Siekkinen Pekka
      Ekonomichef

      06 7856 256

      050 517 9042

      pekka.siekkinen@nkab.fi

      Backlund Markus

      Backlund Markus
      Driftschef

      06 7856 254

      050 591 4038

      m.backlund@nkab.fi

      Backlund Tim

      Backlund Tim
      Linjemontör

      050 407 4258

      tim.backlund@nkab.fi

      Blomqvist Roland

      Blomqvist Roland
      Linjemontör

      050 528 0156

      roland.blomqvist@nkab.fi

      Eklund Tony

      Eklund Tony
      VD

      06 7856 250

      050 357 3393

      tony.eklund@nkab.fi

      Envik Markus

      Envik Markus
      VA-Montör

      050 523 2991

      markus.envik@nkab.fi

      Forsbacka Janne

      Forsbacka Janne
      VA-Montör / Vattenlager

      050 365 2939

      janne.forsbacka@nkab.fi

      Forsbacka Tony

      Forsbacka Tony
      Elnätchef

      06 7856 255

      050 557 3923

      tony.forsbacka@nkab.fi

      Forsén Magnus

      Forsén Magnus
      Arbetsledare

      050 511 1392

      magnus.forsen@nkab.fi

      Gornostajev Artjom

      Gornostajev Artjom
      Linjemontör

      050 464 3381

      artjom.gornostajev@nkab.fi

      Hertén Lena

      Hertén Lena
      Kanslist

      06 7856 252

      040 561 0298

      lena.herten@nkab.fi

      Högberg Nina

      Högberg Nina
      Kommunikationsassistent

      06 7856 251

      040 504 0309

      nina.hogberg@nkab.fi

      Ingman Ben

      Ingman Ben
      VA-Chef

      06 7856 262

      050 594 7837

      ben.ingman@nkab.fi

      Knutar Misha

      Knutar Misha
      Driftsövervakare

      050 540 8659

      misha.knutar@nkab.fi

      Knutar Niklas

      Knutar Niklas
      IT och Administration

      06 7856 258

      040 964 0955

      niklas.knutar@nkab.fi

      Kuusisaari Robin

      Kuusisaari Robin
      Planeringsingenjör

      050 563 0119

      robin.kuusisaari@nkab.fi

      Labuschagne Mikael

      Labuschagne Mikael
      Linjemontör

      045 632 8266

      mikael.labuschagne@nkab.fi

      Laggnäs Roger

      Laggnäs Roger
      Ellager

      050 308 3662

      roger.laggnas@nkab.fi

      Lassila Peter

      Lassila Peter
      Linjemontör

      044 282 8090

      peter.lassila@nkab.fi

      Öhman Janne

      Öhman Janne
      Energichef

      06 7856 261

      050 350 6397

      janne.ohman@nkab.fi

      Siekkinen Pekka

      Siekkinen Pekka
      Ekonomichef

      06 7856 256

      050 517 9042

      pekka.siekkinen@nkab.fi

      Snellman Anna

      Snellman Anna
      VA-Planerare

      040 841 3079

      anna.snellman@nkab.fi

      Sundqvist Erik

      Sundqvist Erik
      Tf. Arbetsledare

      050 5727 603

      erik.sundqvist@nkab.fi

      Westerholm Patrik

      Westerholm Patrik
      VA-Montör

      050 081 8490

      patrik.westerholm@nkab.fi

      Kovjoki Vatten

      Kovjoki Vatten

      06 7225 135

      info.kovjoki@nkab.fi

      Granbäck Robert

      Granbäck Robert
      Driftsövervakare, Vattenverk

      050 559 6368

      robert.granback@nkab.fi

      Holmqvist Harry

      Holmqvist Harry
      Driftschef, Vattenverk

      050 919 7113

      harry.holmqvist@nkab.fi